O mnie

Agata Kalina

Pedagog ze specjalnością terapii pedagogicznej, logopeda, terapeuta karmienia, dogoterapeuta, surdopedagog. Mama na potrójnym etacie. Założycielka i Prezes Zarządu Fundacji „Cali Mali”.
Twórczyni metody LogoSensoryka©.

„Od wielu lat pracuję z najmłodszymi Dziećmi od urodzenia do ukończenia 3 roku życia. Prowadzę terapię indywidualną oraz zajęcia grupowe dla Dzieci w normie oraz dla Dzieci z wyzwaniami rozwojowymi. Prowadzę szereg działań, które służą wspomaganiu rozwoju Dziecka oraz wspieraniu Rodzica w pełnieniu swojej roli. Duży nacisk kładę na profilaktykę oraz działania kształtujące prawidłowe wzorce, szczególnie ważna jest dla mnie praca z Rodzicem i wspieranie jego kompetencji.
Prowadzę szereg szkoleń i warsztatów dla studentów, wspierając ich w rozwoju i poszukiwaniu ścieżki zawodowej. Wciąż poszukuję nowej wiedzy, uwielbiam spotykać innych, bardziej doświadczonych specjalistów i czerpać z ich doświadczeń. Zapraszam do inspiracji!”

Moja misja

Od kilku lat jestem zafascynowana siłą i skutecznością wczesnej interwencji terapeutycznej oraz profilaktyką wad wymowy, problemów z jedzeniem najmłodszych dzieci. To dlatego Fundacja „Cali Mali”, którą tworzę- skupia swoje działania wokół Rodzica i jego kompetencji.
LogoSensoryka to kontynuacja moich zainteresowań związanych z rozwojem najmłodszych dzieci, z odpowiednim wspieraniem ich w rozwoju oraz z chęcią wspierania Rodzica w tej ważnej roli.

Chciałabym, żeby z LogoSensoryki – jako nowej metody wspomagającej rozwój oraz terapię dzieci – skorzystali zarówno dzieci, Rodzice jak i specjaliści. To dla Was od ponad roku testuję w codziennej pracy i codziennym życiu z moimi córkami moje pomysły, pomoce, założenia.